Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 серпня, 02:02:40

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни

24.11.2025   14:09Агенцiя

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

19 листопада 2025 року відбулося представлення нової виконуючої обов’язки директора Кісленко Олесі Олександрівни, в минулому, заступниці голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області. «У пріоритеті стабільна робота закладу у всіх напрямках, інноваційний підхід, залучення міжнародних партнерів та неурядових організацій» - коментує обрану посаду нова керівниця коледжу.

«На сьогоднішній день цей заклад має отримати новий подих. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо вивести його на новий рівень і він стане ще кращим ніж є зараз» - говорить Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Протягом останніх, майже, тридцяти років  Прилуцький технічний фаховий коледж очолював Павло Черніков, випускник закладу, вчитель-методист та відмінник освіти України. Під його керівництвом навчальна установа пройшла  непростий, але результативний шлях розвитку, зберігши традиції й водночас адаптуючись до сучасних викликів.

Впродовж багатьох років коледж готував висококваліфікованих спеціалістів, пройшов численні етапи розвитку та залишався одним із центрів освіти для регіону.

Попереду — нові проєкти та цікаві виклики, які відкриють студентам двері у майбутнє.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини