Стартував навчальний семінар з питань впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство
Семінар організований Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, як регіональним координатором в напрямку запобіганню та протидії домашньому насильству для представників територіальних громад.

Відкриваючи семінар, заступник директора Департаменту В'ячеслав Голуб наголосив на важливості злагодженої роботи органів та установ, до компетенції яких належить реалізація програм для кривдників в області.
До обговорення основних питань семінару запрошені: Козуб Лідія Іванівна - національний експерт з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та Волинець Наталія Іванівна - сертифікований тренер програм для кривдників, практичний психолог по роботі з різними видами травматизацій та залежностей.
Важливий аспект реалізації заходів щодо запобігання та протидії домашнього насильства - це робота з усіма членами родини, у тому числі з кривдником, яка є суттєвою умовою подолання негативної сімейної ситуації, а також ресурсом для виходу з небажаних обставин.
Робота з кривдником спрямована на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до власних вчинків та їхніх наслідків, до виконання батьківських обов’язків.
Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» завдання з організації та проведення роботи з особами, які вчиняють домашнє насильство покладається на місцеві державні адміністрації (включаючи забезпечення фахівцями, приміщеннями та ресурсами).
Виконання програм для кривдників забезпечують фахівці, які пройшли відповідне навчання.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).