Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 01:45:30

Стартував навчальний семінар з питань впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство

30.06.2021   12:48Агенцiя

Семінар організований Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, як регіональним координатором в напрямку запобіганню та протидії домашньому насильству для представників територіальних громад.

Відкриваючи семінар, заступник директора Департаменту В'ячеслав Голуб наголосив на важливості злагодженої роботи органів та установ, до компетенції яких належить реалізація програм для кривдників в області.

До обговорення основних питань семінару запрошені: Козуб Лідія Іванівна -  національний експерт з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та Волинець Наталія Іванівна - сертифікований тренер програм для кривдників, практичний психолог по роботі з різними видами травматизацій та залежностей.

Важливий аспект реалізації заходів щодо запобігання та протидії домашнього насильства - це робота з усіма членами родини, у тому числі з кривдником, яка є суттєвою умовою подолання негативної сімейної ситуації, а також ресурсом для виходу з небажаних обставин.
Робота з кривдником спрямована на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до власних вчинків та їхніх наслідків, до виконання батьківських обов’язків.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» завдання з організації та проведення роботи з особами, які вчиняють домашнє насильство покладається на місцеві державні адміністрації (включаючи забезпечення фахівцями, приміщеннями та ресурсами).

Виконання програм для кривдників забезпечують фахівці, які пройшли відповідне навчання.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини