Освітяни Чернігівщини в черговий раз зібралися на тренінг
Якісно управляти освітою та як сформувати дієву освітню мережу у об'єднаній територіальній громаді. Про це мова йшла на тренінгу «Актуальні питання управління освітою в ОТГ», організованому Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

З освітянами працювали експерти: Іван Лукеря, експерт реанімаційного пакету реформ та координатор Центрального офісу реформ; Сергій Дятленко, експерт з освіти Центрального офісу реформ; Оксана Руда – експерт проектного офісу секторальної децентралізації, Ірина Когут – радниця Програми "U-LEAD з Європою".
Традиційно на початку навчання Ірина Кудрик, директор Чернігівського ЦРМС, привітала учасників та наголосила на тому, що дуже важливо розуміти суть реформи децентралізації та зміни, які відбуваються у житті людей в результаті цієї реформи. "Сьогодні Чернігівщина вийшла на перше місце серед інших областей за попередніми результатами Моніторингу щодо процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, який щомісяця здійснює Мінрегіон. А, отже, це означає, що нам з Вами потрібно ще більше працювати над реалізацією завдань реформи місцевого самоврядування, а також секторальних - освітньої та медичної - реформ, які тісно пов'язані між собою", - зазначила директор.
В ході тренінгу учасники розглянули такі теми: формування спроможної освітньої мережі в ОТГ та чинників, які впливають на цей процес. Обговорили практики розвитку школи, які дають швидкий результат, формування педагогічного колективу для надання якісних освітніх послуг та інші. Також учасники навчання ознайомилися із методика формування спроможної освітньої мережі в ОТГ та обговрили практичні моменти її реалізації.
Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).