Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 09:49:05

Учні та студенти ПТУ, коледжів та технікумів готуються уперше здавати ЗНО. ВІДЕО

08.11.2017   11:44Агенцiя

Усі на рівних. У 2018 році державний іспит з української мови на отримання атестата про повну загальну середню освіту однаковий для усіх. Що випускники шкіл, що ПТУ, коледжів та технікумів, пройдуть через ЗНО. Дата проходження тесту з української вже відома.

24 травня 2018 року проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, яке одночасно буде зараховуватись як державна підсумкова атестація на здобуття повної загальної середньої освіти. Уперше на рівні з одинадцятикласниками ЗНО з української здаватимуть і учні профтехучилищ та студенти вищів 1-го-2-го рівня акредитації (тобто коледжів та технікумів).

Підготовка так званих «передвищих» навчальних закладів до новацій триває. Іде роз’яснювальна робота і як серед директорів ПТУ, коледжів та технікумів, так і їхніх викладачів української мови.

Близько двох сотень студентів-другокурсників Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу у 2018 році вперше складатимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО. До таких змін у закладі готувалися, каже виконуюча обов’язки директора Юлія Шакура.

Це вже не новина, що тест складається з двох частин – мови та літератури. Як державна підсумкова атестація будуть оцінюватися лише завдання, що стосуються предмету «Українська мова». Хто не збирається вступати до вишу у 18-му році, має право не давати відповіді на абсолютно усі завдання тестового зошита, але відповідно і отримає менше по 200-бальній шкалі. Результат ЗНО дійсний три роки.

Незакритим лишається питання де проходитиме тестування, як організувати під’їзд учнів. Збільшиться кількість учасників ЗНО з української мови та літератури, відповідно і більше потрібно пунктів тестування. За словами Лариси Сакаєвої, тепер  ПТУ, коледжі та технікуми області залучатимуть до мережі пунктів тестування. Але спочатку вивчать їхні можливості.
" frameborder="0" allowfullscreen>

Останні новини Чернігівщини

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання”

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання” 09:25

28 травня на Валу почалися роботи з демонтажу недобудови будинку «Дворянського зібрання».

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства 09:12

Під час перевірки законності забудови земельних ділянок у місті Чернігові встановлено, що на ділянці по вулиці Шевченка, 114/2 підготовчі будівельні роботи забудовником проводилися без отримання відповідного дозволу.

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами 09:07

28 травня близько 22-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Рильського відбувається бійка та лунають постріли.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини