Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 05:06:18

Перспективи співробітництва навчальних закладів Чернігівщини з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України

11.05.2012   16:48Агенцiя

11 травня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулася нарада з питань розширення співробітництва між навчальними закладами області та Інститутом обдарованої дитини НАПН України.

У нараді взяли участь ректор ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Микола Носко, радник директора Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України Анатолій Сологуб, директор обласного комунального позашкільного навчального закладу “Чернігівська МАН учнівської молоді” Наталія Лещенко, начальник відділу роботи з обдарованою учнівською молоддю ОІППО імені К.Д.Ушинського Інна Вошкіна, провідні фахівці університету, які опікуються питаннями роботи з обдарованою молоддю.

Учасники наради обговорили можливості проведення у липні 2012 року Всеукраїнської літньої авторської школи “Юний природодослідник” Малої академії наук України.

Концепцію діяльності, мету і завдання школи презентував її автор – член-кореспондент НАПН України Анатолій Сологуб. Передбачається, що протягом 2–13 липня на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка буде організовано навчання учнів 8-х класів з усіх областей України, які виявляють схильність до дослідницької діяльності при вивченні наук природничого циклу.

Цього ж дня представники Інституту обдарованої дитини НАПН України познайомилися з матеріально-технічною базою для організації проживання і навчання учасників літньої школи.

Віталій Барбаш, відділ зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.