Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 18:24:06

Чернігівських школярів привчають до енергозберігання

27.06.2013   07:44

У Чернігові в рамках проведення Європейського тижня сталої енергетики 25 червня на базі колегіуму № 11 було організовано тематичний квест, що мав на меті ознайомлення дітей із проведенням енергоефективних санацій будівель на прикладі вказаного навчального закладу та актуальністю питань з енергозбереження в Україні.

“Для участі в квесті, що проходив під назвою “Пошуки енергетичних скарбів”, було сформовано вісім команд по п’ять школярів, які представляли навчальні заклади-учасники шкільного Проекту GIZ”, – розповів начальник відділу енергозбереження управління економіки міської ради Дмитро Марусич. Він нагадав, що в проекті GIZ представлені вісім пілотних шкіл: колегіум № 11, ЗОСШ № 12, ліцеї № 15 і № 32, гімназія № 31, а також школи №№27, 28 і 33.

У межах проекту учнів ознайомили з основами енергозбереження, вони отримали практичні навички економії енергоресурсів. В кожній школі відзняли відеоролики на енергозберігаючу тематику. До речі, за найкращий відеоролик команда учнів ліцею № 15 отримала головний приз – сучасний широкоформатний телевізор, командам-учасникам інших шкіл були вручені заохочувальні призи.

Такий же приз – сучасний телевізор – дістався і переможцям квесту. Ними стала команда закладу-господаря – колегіуму № 11. Крім того, всім учасникам вручили пам’ятні флеш-карти.

Проект реалізується у тісній співпраці Чернігівської міської ради та Проекту українсько-німецького технічного співробітництва “Енергоефективність у будівлях”.

Д. Марусич запевнив, що міська влада разом із німецькими спеціалістами планують і надалі працювати над проектами, спрямованими на формування свідомого ставлення населення та молоді міста до проблематики енергозбереження.
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).