Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 15:36:19

На чому зекономимо – на школах чи посадовцях?

16.03.2013   11:03Агенцiя

Представники Батьківського комітету звернулися до депутатів с проханням не закривати другу школу. Вони вважають, що нема жодних підстав припинити діяльність учбового закладу в центрі міста з давньою історією.

Батьки учнів повідомили, що мають документ про те, що санітарні норми по кількості дітей та їх перебування в приміщені школи виконані і не порушуються. Також їм цікаво, чому своїм неофіційним усним розпорядженням Управління освіти забороняє вести набір дітей у перший клас.

Чому проект рішення про закриття школи до сих пір опублікований на сайті Ніжинської міської ради щоб набрати законної чинності, але при цьому так і не пройшов обговорення у профільній депутатській комісії.

До того ж невідомо якими критеріями керуються чиновники виставляючи ту чи іншу школу на закриття. Здається, що основним критерієм все ж таки є кількість гектарів землі у центрі міста, які числяться за школою, обіцяні посади в області місцевим чиновникам за успішне закриття ніжинських шкіл, але ніяк не здоровий глузд, економічне обґрунтування та піклування про майбутнє дітей і міста взагалі.

Депутат Івашин заспокоїв присутніх батьків і сказав, що депутати ніколи не проголосують за закриття школи. Його слова підтвердили ще кілька представників громади.

Хоча заспокоївши батьків, місцеві обранці не пропонують реального виходу з ситуації. Насправді по освіті Ніжин має недофінансування приблизно в 37 мільйонів гривень. І звідки брати потім кошти, і чим через пару-трійку місяців платити зарплату вчителям – вихід з цього положення депутати озвучити не змогли. Лише запевнили, що все буде добре. Таке сьогохвилинне заспокоювання завтра вернеться болючим ускладненням.

Щоправда, депутат Шейко звернула у вагу на те, що місто утримує аж двох профільних заступників міського голови та ціле Управління освіти. А всі спостерігають тільки за тим, як ці чиновники нічого не роблять, бо мова увесь час іде тільки про закриття шкіл, начебто інших шляхів оптимізації освіти просто не існує. Легше за все тикнути пальцем у школу на карті і приказати: “Закрити!”.

А в результаті все вивалюється на депутатів, аби їх руками втілити чиїсь плани. Закриють депутати школи – вони нелюді, залишать – шукайте гроші. А заступники та чиновники отримуючи з бюджету чималі зарплати тільки втирають руки та тішаться з того.

Якщо посадовці не можуть виконати свої обов’язки а все одно проблеми звалять на депутатів, то давайте їх посади поскорочуємо і вирішувати будемо депутатським корпусом все одно, тільки матимемо вже не абияку економію – сказала у виступі депутат Надія Шейко.

http://www.uezd.com.ua/page/na-chomu-zekonomimo-na-shkolax-chi-posadovcyax.html

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини