Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 02:43:34

Вчителів змушують купувати дорогі страховки а-ля МММ

05.02.2013   15:48Агенцiя

У чернігівській школі директор примусила усіх вчителів вкладати гроші у страхову компанію, яка по суті дуже нагадує фінансову піраміду.

Як йдеться у сюжеті "Грошей", школа працювала спокійно до того часу, поки директор не стала членом цієї страхової компанії.

Одна з вчительок скаржиться, що директор змушує підписувати угоди зі страховою компанією. А хто не хоче себе убезпечити, тому – палки в колеса: "Я одна з адміністрації школи, хто не підписалася до цієї страхової компанії. На мене відразу пішов тиск", - каже Тамара Іванівна.

Для вчительки страхова сума непідйомна - п'ять тисяч на рік. І сплачувати треба протягом двадцяти років! Навіщо педагогам, які ледь зводять кінці з кінцями, платити такі суми, у Тамари Іванівни своє пояснення: "Від кожного підписаного директор має потім певний процент. Для неї це заробіток", - каже вчителька.

Олена - вчитель початкових класів. Говорить, що теж відмовилась страхувати себе і своїх близьких. Вона мала стати завідувачем молодших класів, але посаду довірили іншій. Каже, що не хоче пов'язувати це з відмовою підписатися.

Проте поза камерою вчителі жаліються, що знайти роботу важко. Доводиться йти на будь-які умови: "Ось влаштовується людина на педагога. Йому й кажуть – підпишись на п'ять тисяч. Нема грошей – йди назад. А хтось платить – людину беруть. І що тут скажеш? Нічого не докажеш!" – пояснюють вчителі.

Про те, що у школі розповсюджене страхування, чули навіть батьки. Директор не заперечує, що пропонує всім страхуватися. Але підписуватися чи ні – справа добровільна: "Я собі купила програму і людям розказувала, тому що я вважаю це необхідним . Нікого не змушую підписуватися", - каже Наталя Якимівна.

Перевірити, що ж це за страхова компанія, журналісти йдуть до її представника у Чернігові. Представляються педагогами. Виявляється, у цій компанії дуже легко заробляти – треба купити страховку собі і загітувати якомога більше інших:

"5 тисяч у рік 20 людей заплатили – сто тисяч собі назбирали. Що стосується заробітку… Ми – продавці ідеї. Тут специфічна торгівля. Ми доносимо до людей необхідність продукту", - пояснюють у компанії та відразу ж пропонують поїхати на семінар. Там навчать впарювати послуги. Введення в курс справи чимось нагадує зомбування.

Жінка багатозначно водить пальцем по паперу: "П'ятнадцять тисяч гривень на місяць! І це лише початок! Фірма належить древній династії австрійських королів!"

У місцевій прокуратурі кажуть, що розслідування вже провели, але порушень не виявили. Усі вчителі сказали, що страхувалися добровільно.

"Зважаючи на актуальність піднятого питання, прокуратурою міста буде проведена додаткова перевірка  та надана правова оцінка", - резюмував на камеру прокурор, обіцяючи навести лад у "шкільному тераріумі".


http://tsn.ua/ukrayina/vchiteliv-zmushuyut-kupuvati-dorogi-strahovki-a-lya-mmm-280707.html

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.