Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:15:53

Робота по прискоренню погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста Чернігова триває

07.09.2012   17:30Агенцiя

6 вересня під головуванням заступника голови Чернігівської міської ради О.Буцка відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в роботі якої взяв участь заступник начальника відділення НСПП – завідувач сектора правового забезпечення С. Юрченко.

Для звіту щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та спільного пошуку шляхів її погашення були запрошені керівники п’яти підприємств місті Чернігова: ТОВ «Коффінс», ВАТ «Чернігівське автотранспортне підприємство – 17454», ТОВ «Комбінат громадського харчування «Новий Чернігів-ХХІ», ТОВ «Ксетій» та ТОВ «Чернігв-Інвест», чотири з яких й надали відповідну інформацію і пояснення щодо причин утворення заборгованості та вжиті ними заходи.

В свою чергу, С. Юрченко звернув увагу присутніх на те, що існуюча невиплата заробітної плати є одним із головних чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, оскільки може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та акцій соціального протесту у трудових колективах.

Враховуючи результати засідання Комісії, 07 вересня 2012 року з виїздом на місце С. Юрченком проведено узгоджувальну зустріч з директором ТОВ «Коффінс» І Бокач з метою з’ясування реального стану справ на підприємстві, детального обговорення існуючих проблемних питань, надання роз’яснень та консультацій в межах визначених повноважень щодо недопущення погіршення соціального мікроклімату у трудовому колективі.

За результатами зустрічі, стан соціально-трудових відносин ТОВ «Коффінс» взято на облік відділення НСПП з метою запобігання виникненню колективного трудового спору. Відповідні документи направлені керівнику підприємства, Чернігівського міського голови та голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради.


Олена Козаченко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.