Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 01:46:06

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул

02.07.2025   16:17Агенцiя

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У літній період діти проводять значно більше часу онлайн - у соціальних мережах, чатах, на ігрових платформах та відеосервісах. Але разом із розвагами в Інтернеті зростають і ризики, які можуть становити серйозну загрозу їхній безпеці:

-кібербулінг (цькування в мережі);

-Інтернет-шахрайства;

-небезпечні інтернет-челенджі;

-спілкування з незнайомцями;

-перегляд небезпечного контенту.

Поліцейські нагадали дітям прості, але дуже важливі правила онлайн-безпеки:

-ніколи не погоджуватись на зустріч із незнайомцями з Інтернету;

-не публікувати особисту інформацію в соцмережах;

-не відкривати підозрілі посилання, файли чи повідомлення;

-не передавати свої паролі нікому, крім батьків.

Щоб убезпечити дитину в онлайн-просторі, поліцейські рекомендують батькам:

-регулярно обговорювати з дитиною правила безпечної поведінки в Інтернеті;

-встановити батьківський контроль і обмежити доступ до небажаного контенту;

-періодично перевіряти, які сайти, ігри чи соцмережі відвідує дитина;

-домовитись про чіткі правила користування гаджетами;

-звертати увагу на емоційний стан дитини після онлайн-спілкування;

-у разі підозри на загрозу - не зволікати й звертатись до поліції.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини