Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 03:32:39

Чернігівщина відчула удосконалення механізму фінансування ремонту доріг

24.01.2018   09:52Агенцiя

На ремонт та експлуатацію доріг загального значення у 2017 році область мала 626,8 мільйона гривень, з них понад 203 мільйона — кошти «митного експерименту».

Видатки з місцевих бюджетів склали 248,6 мільйона гривень.

Велися роботи і з ліквідації ямковості: на дорогах державного значення – 2,7 тисячі кілометра, місцевого значення – 0,4 тисячі кілометра.

6,5 мільйонів гривень витрачено на улаштування захисних шарів дорожнього покриття. Поверхневу обробку здійснено на автодорозі державного значення Т-25-06 Чернігів-Любеч-Славутич — 9,8 кілометра.

Виконувалися заходи із підвищення безпеки дорожнього руху.

Вперше спрацювало державно-приватне партнерство — дороги в Бобровицькому та Козелецькому районах відновлюються за рахунок співфінансуввання з ТОВ «Земля і Воля». У 2017 році зроблено перші 6 км дороги, цьогоріч ремонт доріг продовжиться.

— З 1 січня 2018 року дороги місцевого значення (4760,2 км) передані до Управління капітального будівництва ОДА — це дозволить цього року залучити понад 400 мільйонів гривень Державного дорожнього фонду на утримання шляхів місцевого значення, — зауважив голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч під час підсумкової прес-конференції за результатами 2017 року.

Працюватимуть і над вирішенням проблемних питань, зокрема щодо ремонту та закупівлі необхідної техніки.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини