Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 12:56:15

Підприємства Чернігівської області у першому півріччі не отримали прибутку

28.08.2015   15:46Агенцiя

За даними фінансової звітності, великими та середніми підприємствами області (крім підприємств сільського господарства та бюджетних установ) за січень–червень 2015р. отримано збитковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 843 млн.грн. (за січень–червень 2014р. – 436 млн.грн. збитку).

Прибуток одержали більше половини (62%) підприємств на суму 653 млн.грн., у порівнянні з відповідним періодом 2014р. цей показник збільшився у 1,4 раза. Основна частина прибутку сформована підприємствами промисловості (67%), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (19%).

Із загальної кількості нерентабельно працювали 38% підприємств, які допустили 1496 млн.грн. збитків, що у 1,6 раза більше, ніж за відповідний період 2014р. Найбільші збитки допустили підприємства, які займаються виробництвом харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (56%).

Позитивний фінансовий результат отримали підприємства міст Ніжин, Н.-Сіверський та 12 районів області, серед яких найбільші прибутки мали підприємства Корюківського та Ріпкинського районів.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини