Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:13:37

Фахівці перевірили ічнянську молочну продукцію

19.06.2015   13:16Агенцiя

Два нові види продукції ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла" затвердила обласна дегустаційна комісія при ДП "Чернігівстандартметрологія".

Незабаром вершки пастеризовані жирністю 35% та молоковмісний сметанний продукт (15% жирності) з’являться на прилавках, повідомляє прес-служжба ДП "Чернігівстандартметрологія".

Про результати засідання комісії розповіла її секретар Світлана Тройно.

"Дегустатори дослідили 17 зразків продукції ічнянського підприємства. Всі вони одержали від фахівців високі бали", - сказала вона.

Так, відмінними оцінками спеціалісти відзначили сметану 15%, сири розсольні "Бринза", "Здоров’я", сир з паприкою та кропом, молоко питне 2,7% жирності.

Два види продукції - вершки пастеризовані 35% жирності та продукт молоковмісний сметанний 15% - комісія затвердила актом приймання.

"За п’ятибальною системою всі перевірені види продукції отримали не менше 4,5 балів", - підкреслила секретар дегустаційної комісії.
Світлана Тройно пояснила, що спеціалісти оцінювали органолептичні показники молочних продуктів (смак, консистенцію, запах тощо) на відповідність чинній технологічній документації.

Крім того, комісія звертала увагу на маркування продукції, адже споживачі повинні мати повну і точну інформацію про продукт. Фахівці рекомендували доопрацювати маркування згідно з вимогами нормативної документації.

Як повідомлялося, обласна дегустаційна комісія при державному підприємстві "Чернігівстандартметрологія" діє згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації. В її складі – технологи харчових підприємств, хіміки, представники обласної державної адміністрації, інспекції по захисту прав споживачів та інші фахівці.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.