Театральні вихідні Чернігівського драмтеатру ім.Т.Шевченка
Так традиційно склалося – для того, щоб звичайні люди могли файно відпочивати у вихідні чи святкові дні, служителі мистецтва мають у ці дні старанно працювати, аби задовольнити культурні потреби своїх співгромадян. Саме тому творчий склад Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка приділяє велику увагу формуванню програми культурно-мистецьких заходів, що проводяться щоразу наприкінці трудового тижня.

Так, цієї п’ятниці чернігівцям було запропоновано до перегляду український фарс «Приборкання норовливого», поставлений два роки тому режисером, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за п’єсою Ярослава Стельмаха. Глядачі отримали величезне задоволення від креативної режисерської інтерпретації цього комедійного твору, який у сценічному втіленні набув яскравого українського колориту і вражає поєднанням вишуканості класики з драйвом сучасності.
Недільна театральна програма включала денний спектакль для дітей та прем’єрну виставу цього сезону. Вперше після майже річної перерви відбулася у частково поновленому акторському складі вистава «Мауглі», поставлена режисеркою Анастасією Кузик завдяки оригінальному сценічному прочитанню славнозвісної «Книги джунглів» Редьярда Кіплінга. Ця захоплива розповідь про життя людського дитинчати в джунглях справила надзвичайне враження на дітлахів. Тамуючи подих, вони з цікавістю спостерігали за Радою вовчого племені, порадами вихователів хлопчика ведмедя Балу і пантери Багіри, кознями підступного шакала Табакі та здобуттям перемоги над кровожерним тигром Шер-Ханом. Захоплені глядачі дружними оплесками дякували злагодженому акторському ансамблю за талановиту натхненну гру і подарований чудовий настрій.
А ввечері цього ж дня в експериментальному просторі «Білої сцени» глядачі схвильовано стежили за ланцюжком сценічних епізодів спілкування вимушених переселенців на спільній кухні, де вони опинились рятуючись від «рашистської» навали. Глядачі мимоволі ставали співучасниками цих емоційно насичених «зустрічей на кухні під час війни», як визначив жанр своєї вистави «ВПО» режисер Андрій Бакіров, поставленої за п’єсою нашої сучасниці Ірини Феофанової. Вдячні глядачі влаштувала бурхливі овації, дякуючи виконавцям за проникливу гру і правдиве, чуттєве відображення на сцені труднощів воєнного сьогодення.
Приєднуючись до вітань усього творчого ансамблю першої прем’єрної вистави нового театрального сезону, запрошуємо якнайширше коло чернігівських шанувальників театру відвідати наступні покази вистави «ВПО», що відбуватимуться в Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка протягом 97-го театрального сезону.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави «Приборкання норовливого»
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.