Джазові історії з Олексієм Коганом
Джазова музика найбільше нагадує життя з його часто непередбачуваними імпровізаціями і ритмами.

Тому мова джазу близька і зрозуміла кожному – від вибагливого слухача, до людини, яка цю музику слухає вперше.Особливо ж, коли джаз звучить у виконанні професіоналів найвищого ґатунку. Саме такі музиканти 6 липня грали в затишному дворику Чернігівського обласного філармонійного центру.
Концерт під назвою «Джазові історії з Олексієм Коганом» любителям джазу представив гурт відомих українських музикантів JazzinKyivBandу складі Лаури Марті – вокал, Володимира Камінського– клавіші, ОлексіяКогана - бас-гітара та Валерія Волкова– барабани.
Родзинкою музичного дійства стали бувальщини від легендарного радіоведучого та арт-директораJazzinKiev ОлексіяКогана. За багаторічну кар’єру у музиканта назбиралося чимало історій і артистичних анекдотів, що варті для упорядкування не однієї книги. - Радісні і сумні, запальні і меланхолічні оповіді з життя – все це може бути джазом, при умові якщо дивитися на життя як на музику, - розповідає Олексій Коган. – За мій довгий професійний шлях назбиралось багато історій пов’язаних з концертами, фестивалями, зустрічами з видатнимизірками. Щось я розповідаю в своїх радіопередачах, щось – під час концертів, таких як у Чернігові. Я називаю це: розповідати людські історії мовою джазу.І людям це подобається…
Своїми враженнями від концерту у дворику Чернігівського обласного філармонійного центру поділилася й вокалістка Лаура Марті: «Джаз поза часом. Саме тому він одночасно і сучасний, і архаїчний. Джаз - поза простором, а це означає, що він однаково доречний на будь-якій локації. І навіть простий дворик може згодитися для нього не гірше, за найпрестижнішу в світі сцену. Мені було надзвичайно приємно виступати перед чернігівською публікою. Я відчувала себе дуже комфортно – наче вдома. Люди щиро і емоційно реагували на наш виступ. Їх не потрібно було ні «розігрівати», чи якось заохочувати. Вони прийшли слухати джаз. І ми їм джаз подарували».
Програму виступу колективу склали номери з гарячого латиноамериканського ритму і оксамитового джазу з нотками фанку і соул. - Це музика для вільних людей. І для людей, які хочуть бути вільними, - розповідає Олексій Коган. - Чернігівська публіка саме така. Тому в наших планах знову відвідати ваше місто. Тим більше, що у нас тут є добрі друзі, завдячуючи яким ми сюди приїхали. Це прекрасні музиканти - генеральний директор Чернігівського обласного філармонійного центру Сергій Теребун та керівник джаз-бенду "BissQuit" Дмитро Теребун, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.