У Чернігові презентували книгу "Усвідомлення Голодомору 1932-1933 рр.: Чернігівщина"
У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського 10 квітня презентували книгу «Усвідомлення Голодомору 1932-1933 рр.: Чернігівщина».

Автори видання – історики і співробітники Українського інституту національної пам’яті Сергій Горобець і Сергій Бутко – на прикладі Чернігівської області розглядають різні аспекти незадовільної суспільної пам’яті про один із найбільших злочинів в історії людства – Голодомор.
Окрім того, на сторінках книги порушуються питання про підміну понять «голодування» і «Голодомору», сутність тогочасних адміністративно-територіальних реформ. Говорили і про те, коли в Україні вперше заговорили про Голодомор.
Наприкінці заходу присутні переглянули документальну стрічку «Великий злам» – 98-й фільм із циклу «Невідома Україна. Нариси нашої історії».
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.