Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:46:10

Чернігівський театр ляльок відсвяткував свій 40-річний ювілей

06.02.2017   11:02Агенцiя

Днями обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка відзначив свій ювілей.

Гості урочистого заходу мали змогу ознайомитися з музеєм театру, переглянути світлини з творчого життя театру. А заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова навіть спробувала себе у ролі акторки лялькового театру, отримавши урок із керування маріонеткою.

В урочистій обстановці Наталія Романова вручила акторам театру відзнаки Міністерства культури України та Чернігівської облдержадміністрації.

– Актор лялькового театру грає роль не тільки за себе, а і за ляльку. Він творить чудо, в його руках маріонетка оживає. Вітаю колектив театру з ювілеєм та бажаю, щоб вас ніколи не покидало творче натхнення, – привітала театралів заступник голови ОДА.

Також поздоровляли ювілярів їх колеги-актори з обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, Молодіжного театру. Вони приготували номери-вітання та подарунки.

Як зазначила директор театру Тетяна Коваль, заклад за останні місяці значно змінився, адже відремонтовано дах будівлі, оновлено сцену та глядацьку залу. Тож для дітей створено чудові умови для творчого дозвілля.


Довідково.

Чернігівський обласний театр ляльок розпочав театральні сезони з листопада 1976 року. Заклад став продовжувачем справи першого професійного театру ляльок в Україні, який діяв саме в Чернігові з 1921 року.

У 1996 році театру надали власне приміщення, а також присвоїли ім’я всесвітньовідомого земляка Олександра Довженка.

Вистави лялькового театру здобули відзнаки і визнання на престижних фестивалях в Україні, Австрії, Болгарії, Німеччині. З 1996 року театр започаткував свій фестиваль «Чернігівські лялькові рандеву».

У діючому репертуарі закладу понад 45 вистав для дітей. З минулого року запрацювала й «Вечірня сцена» для дорослих. 15 років при театрі працює єдина в Україні Творча експериментальна майстерня для дітей та молоді.

 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ