Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 03:20:38

У Чернігові відкрилась виставка "Країна прав людини"

20.05.2014   14:10Агенцiя

В рамках святкування Дня Європи в місті Чернігові щороку відбуваються заходи, спрямовані на покращання інформування громади з питань європейської інтеграції, виховання молодого покоління у дусі європейських цінностей, вивчення історії, культури та традицій країн Європи.

Традиційним є фестиваль країн Європи, що був започаткований громадськими організаціями «Жменя» та «Євроклуб» у тісній співпраці громадськості та управлінь міської ради: культури, освіти, стратегічного розвитку міста та туризму. У 2014 році фестиваль відбувається з 12 до 31 травня. У навчальних закладах та закладах культури, бібліотеках відбуваються різноманітні заходи.

На цьогорічному фестивалі країн Європи крім країн, що входять до Європейського союзу, була представлена ще одна країна – «Країна прав людини».

«Країна прав людини» – це виставка з 25 пересувних мобільних стендів створених творчим колективом НГО «МАРТ», які мандрують по всім українським містам.

Кожен стенд спонукає відвідувачів замислитися над актуальністю формування у молоді сучасної української держави найважливішої європейської цінності – прав людини.

Унікальністю виставки «Кожен має право знати свої права» є те, що презентували її своїм одноліткам – євроклубівцям шкіл міста та області – учасники євроклубу Чернігівського обласного ліцею для сільської обдарованої молоді.

Учасники інтерактивної екскурсії по «країні прав людини» впевнились, що кожен має право знати свої права.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини