Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 21:44:19

У Чернігові відкрилась виставка "Країна прав людини"

20.05.2014   14:10Агенцiя

В рамках святкування Дня Європи в місті Чернігові щороку відбуваються заходи, спрямовані на покращання інформування громади з питань європейської інтеграції, виховання молодого покоління у дусі європейських цінностей, вивчення історії, культури та традицій країн Європи.

Традиційним є фестиваль країн Європи, що був започаткований громадськими організаціями «Жменя» та «Євроклуб» у тісній співпраці громадськості та управлінь міської ради: культури, освіти, стратегічного розвитку міста та туризму. У 2014 році фестиваль відбувається з 12 до 31 травня. У навчальних закладах та закладах культури, бібліотеках відбуваються різноманітні заходи.

На цьогорічному фестивалі країн Європи крім країн, що входять до Європейського союзу, була представлена ще одна країна – «Країна прав людини».

«Країна прав людини» – це виставка з 25 пересувних мобільних стендів створених творчим колективом НГО «МАРТ», які мандрують по всім українським містам.

Кожен стенд спонукає відвідувачів замислитися над актуальністю формування у молоді сучасної української держави найважливішої європейської цінності – прав людини.

Унікальністю виставки «Кожен має право знати свої права» є те, що презентували її своїм одноліткам – євроклубівцям шкіл міста та області – учасники євроклубу Чернігівського обласного ліцею для сільської обдарованої молоді.

Учасники інтерактивної екскурсії по «країні прав людини» впевнились, що кожен має право знати свої права.

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини