Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 18:17:53

“Відкрий Україну через позитив”

18.07.2013   14:58Агенцiя

18 липня в дискусійному клубі “Експертна думка” відбулася прес-конференція організаторів проекту “Відкрий Україну через позитив”.

Імідж міста, регіону та країни в цілому, залежить не від влади, а, насамперед, від того, що про нього говорять його (її) мешканці або громадяни. Зміст та характер думок, розмов, відгуків та коментарів залежить від того, якою інформацією про місто, регіон (країну) вони володіють: якщо лише негативною, то таким чином і будуть сприймати його (її) інші люди; якщо ж інформація буде позитивною (сбалансованою та об’єктивною), то відповідною буде і реакція.

З цих міркувань та з метою відродити та підтримувати в українцях національну свідомість, повагу та гордість за своє місце народження (проживання) та своїх співвітчизників була започаткована Всеукраїнська громадська ініціатива “Відкрий Україну через позитив”.

Проект стартував 30 березня 2012 року. Його мета – сприяти формуванню позитивного іміджу України та підтримці в українцях почуття національної гордості за свою країну і співвітчизників.

За рік свого існування були:
– створені рубрики позитивних новин у друкованому виданні жіночого журналу “Счастливая” (Харків); в англомовній газеті KyivPost (он-лайн) та на Всеукраїнському інформаційному агентстві “Regionews”;
– встановлено партнерство з Посольством України в США щодо поширення позитивних новин (на сайті та сторінці в соціальній мережі Facebook посольства);
– проведена інформаційна кампанія під назвою “Тиждень гарних новин в Україні” (з 10 по 17 березня) та інформаційна кампанія до Дня захисту дітей (з 27 травня по 1 червня) під назвою “Всеукраїнський тиждень новин про маленьких українців”;
– 8 червня 2013 року в соціальній мережі Фейсбук була створена сторінка “Смакує в Україні” – гід по ресторанам України та українських закладах харчування у світі, гастрономічних заходах та традиціям української кухні, а також порадник для успішного розвитку ресторанно-кулінарної галузі в Україні (https://www.facebook.com/SmakueVUkraini);
– налагоджена співпраця з МЗС України;
– визначені та нагороджені дипломами 15 найактивніших учасників проекту;
– загальна кількість активних учасників в соц.мережах Вконтакте та Facebook разом складає більше шестисот осіб та постійно зростає;
– учасниками проекту є не лише українці, але й представники США, Англії, Швеції, Франції, Німеччини, Туреччини, Іраку, Ірландії, Росії, Бельгії, Чехії, Польщі, Мексики та Сальвадору.

Жанна Кобилінська – журналіст-фрілансер, громадський діяч, голова ГО “Чисте перо”, ініціатор ВГП “Відкрий Україну через позитив” – звернулась з проханням до чернігівських ЗМІ більше та активніше висвітлювати місцеві події, які мають невеликий масштаб чи резонанс, але несуть позитивну енергетику, культурну, естетичну чи інформативну цінність, є незвичайними, але від того не менш цікавими для мешканців та гостей Чернігова.

Про своє бажання максимально сприяти поширенню позитивної інформації про місто висловила Тетяна Коржинська – начальник відділу туризму Чернігівської міської ради.

Тетяна Бойко – директор АСК “Prime Media” – попрохала місцевих акул пера при написанні матеріалів замислюватися, на яку ще цільову аудиторію вони можуть вплинути (особливо у випадку, коли повідомлення носить негативний характер) аби мати шанс бути почутими, і при цьому не нашкодити іміджу міста та його туристичному потенціалу. Адже люди схильні оцінювати дійсність, яка мало знайома і не завжди може бути пізнана особисто, через відгуки, оцінки чи враження інших людей, і ця оцінка носить зазвичай емоційний, а не раціональний характер.

Дійсно, багато поганого трапляється в сучасному світі, та завдання ЗМІ полягає в тому, щоб, незважаючи на негатив, вміти помічати позитивні події і доносити інформацію про них до людей, аби в чернігівці гордилися своїм містом, а гості ще не раз прагнули повернутися сюди.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини