Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 червня, 20:23:49

Різдвяний джаз бенду “BissQuit”

26.12.2024   15:58Агенцiя

Джаз у різдвяний вечір звучить винятково вишукано. Про джаз справедливо кажуть: це не стиль музики, це сам настрій.

Тож нова програма бенду “BissQuit” “ChristmasTimeIsHere” з творчого циклу “Jazz-Куліса”, представлена 25 грудня 2024 року, стала для численних поціновувачів джазової музики, які прийшли на концерт, прекрасним святковим подарунком.

Камерність концерту додала різдвяному джазу особливого шарму. Ольга Перепелиця (вокал), Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Олег Богуш (клавішні, керівник колективу) підготували для публіки програму, в яку увійшли, зокрема, класичні джазові твори, сповнені щиросердним різдвяним духом, такі як “HaveYourself a MerryLittleChristmas” Х’ю Мартіна і РальфаБлейна, “LetItSnow” ДжулаСтайна і Семмі Кана, “WinterWonderland” Фелікса Бернарда і Річарда Сміта, “SantaClausIsComingtoTown” Джона Фредеріка Кутса і ХейвенаГіллеспі.

Чуттєва музика і пристрасні емоції стали єдиним цілим у різдвяній програмі бенду “BissQuit”, яка відверто зчарувала глядачів, що стали співавторами проєкту в єдиному творчому просторі на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Під час концерту в.о. генерального директора — керівника художнього філармонійного центру Сергій Теребун вручив Ользі Перепелиці почесну відзнаку — Подяку директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації.



Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини