Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 05:27:28

На Прилуччині поліцейські затримали зловмисника зі зброєю, який вчинив замах на вбивство своєї дружини

23.05.2024   14:54Агенцiя

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали 49-річного мешканця Варвинської громади, який в ході сімейної сварки пострілом з гвинтівки поранив дружину. Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Вночі 22 травня до поліції Прилук надійшло повідомлення від медиків про те, що місцева мешканка отримала вогнепальне поранення.

За викликом негайно прибули група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група райвідділу та співробітники кримінальної поліції.

Поліцейські встановили, що в ході конфлікту між подружжям, чоловік вистрелив з незареєстрованої нарізної гвинтівки в бік своєї дружини. Внаслідок цього 43-річна жінка отримала два вогнепальні поранення, її госпіталізували.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Зброю та інші речові докази вилучено та буде направлено на експертизи.

Слідчий поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Прилуцька окружна прокуратура.

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини