Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 30 серпня, 01:35:57

Чернігів зміцнюватиме фортифікаційні споруди довкола міста

15.05.2024   16:33Агенцiя

На питаннях підтримки військових та посилення оборонних споруд довкола міста була зосереджена сьогоднішня загальноміська нарада. В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що буде продовжено зміцнення військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд довкола міста. Важливість цих робіт – спільна позиція військових та Чернігівської міської ради.

    – З моєї ініціативи була розмова з керівництвом оперативно-тактичного угрупування «Сіверськ». Продовжимо укріплення оборонних споруд навколо міста, які ми зробили протягом 2022-2023 року коштом міського бюджету. Зроблена серйозна робота, але це оборонні споруди і вони потребують постійного укріплення та посилення, – зазначив під час наради Ломако.

В.о. міського голови Чернігова, враховуючи, що для продовження робіт потрібні суттєві кошти, а можливості бюджету Чернігівської міської територіальної громади обмежені, зокрема, і у зв'язку із вилученням, так званого, «військового ПДФО», звернувся до очільника Києва Віталія Кличка.
    –  Громада Києва пообіцяла підставити плече і надати фінансування на цей напрямок, розуміючи, що Чернігів – північний форпост України. Ми захищаємо не тільки себе, а й столицю та далі. Тож направимо до них офіційне звернення, сподіваюсь на позитивне рішення депутатів Київради. Вони вже голосували і підтримували Чернігів – надавали нам 100 млн грн для відновлення після бойових дій, – сказав в.о. очільника Чернігова. 

Принагідно Ломако нагадав і про результати аудиту, проведеного у Чернігівській міській раді, зокрема, у частині зведення оборонних споруд.

    – До речі, аудитори КРУ, фінансування будівництва оборонних споруд довкола Чернігова визначили як «нецільове використання коштів громади». Від імені громади закликаю їх йти вслід за руським кораблем. В разі необхідності захищати місто, то будемо це робити вашою «фільчиною грамотою», тобто актом КРУ?

Пресслужба Чернігівської місько ради

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини