Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 19:59:44

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій

24.04.2024   11:39Агенцiя

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.

У відкритті поліцейської станції в м. Остер Чернігівського району взяв участь начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Іван Іщенко, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, представники місцевої влади та мешканці громади.

– Мешканцям прикордонної Чернігівщини вкрай важливо почуватися захищеними та знати, що цілодобово поруч є офіцер поліції, який може прийти на допомогу у будь-якій ситуації. ПОГ – це той, хто живе життям своєї громади та служить людям під гаслом «Я тут!». Спільно з органами місцевого самоврядування ми створюємо безпекове середовище та умови для комфортного життя громадян. Відкриття дев’яти поліцейських станцій в області – важливий крок у цьому напрямку. Дякую кожному за підтримку в реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади»! – сказав керівник обласної поліції Іван Іщенко.

Проєкт Поліцейський офіцер громади (ПОГ) реалізується Національною поліцією України за підтримки міжнародних партнерів у тісній співпраці з територіальними громадами. Мета проєкту – покращити поліцейський сервіс шляхом наближення поліції до людей.

– Безпека людей – понад усе. І наразі, коли в країні триває війна, утримувати порядок у відносному тилу дуже важливо. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – дуже з цим допомагає. Від сьогодні із своїм «шерифом» і Остерська громада, з чим і вітаю усіх жителів. Дякую причетним до реалізації ініціативи. Вагому справу зроблено, – зауважив В’ячеслав Чаус.

Поліцейський офіцер Остерської громади – Олександр Приходько. Капітан поліції пройшов відповідне навчання за американською системою та 24/7 буде оберігати спокій 6300 місцевих мешканців.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами поліції Чернігівщини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник обласної поліції вручив подяку Остерському міському голові Леоніду Мисливцю.

Поліцейська станція в Острі знаходиться за адресою: вулиця Героїв 66-ї бригади, 32-Б.

Поліцейські офіцери громад віднині несуть службу на поліцейських станціях, які запрацювали також в Кіптівській (с. Прогрес, вул. Наукова, 1-А), Новобілоуській (с. Старий Білоус, вул. Шкільна, 11-А), Малодівицькій (с. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 12), Варвинській (м. Варва, вул. Пилипенка, 3), Гончарівській (сел. Гончарівське, Танкістів, 1), Парафіївській (с. Парафіївка, вул. Мазепи 11-А), Талалаївській (с. Талалаївка, вул. Вокзальна, 5) та Ічнянській (м. Ічня, вул. Вокзальна, 1) територіальних громадах.

У Кіптівській громаді Чернігівського району Іван Іщенко та В’ячеслав Чаус представили мешканцям громади поліцейського офіцера – Андрія Лісковича – та оглянули приміщення поліцейської станції.

За підтримки та коштом громад поліцейські станції оснащені всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян й профілактики правопорушень на території обслуговування. Для ефективного обслуговування населених пунктів громади придбали для своїх «шерифів» автомобілі.

Нині на Чернігівщині проєктом охоплено 21 громаду, в яких працює 24 ПОГа.

Продовжуємо служити і захищати заради перемоги!

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.