Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 18:53:55

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства?

19.04.2024   10:39Агенцiя

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

За словами директорки обласного центру зайнятості Людмили Ключник, служба зайнятості є посередником між людьми, які шукають роботу, та роботодавцями, які потребують кадрів. Усі послуги надаються безкоштовно. Скористатися деякими з них можна навіть без відвідування центру зайнятості, тобто онлайн.

Актуальні вакансії презентували представники відомих чернігівських підприємств. Одне з них – ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» – знаний в Україні та за кордоном розробник і виробник видувного обладнання, видувних форм, зокрема пет-пляшок, та пет-кег. Наразі компанії потрібні менеджери з експортних продажів, спеціалісти з автоматизації, начальник виробничої дільниці, інженери-програмісти,  налагоджувальники та оператори верстатів з програмним керуванням, фрезерувальники, токарі.

ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» – швейне виробництво з великим асортиментом виробів, які шиються на замовлення європейських партнерів за давальницькою схемою, шукає швачок.

Відокремлений підрозділ «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт» виробляє чоловічий та жіночий одяг на експорт на давальницькій сировині, виконуючи замовлення відомих європейських брендів. Ця швейна фабрика запрошує на роботу швачок, термообробників швацьких виробів, слюсарів-ремонтників швейного обладнання.

У ТОВ «Агропартнер» – компанії, що спеціалізується на торгівлі мінеральними добривами, зерновими та олійними культурами, актуальними є вакансії менеджерів з продажу мінеральних добрив, менеджерів із закупівлі та продажу зернових, продавців-консультантів, сезонних працівників на склад.

ПП «Виробничо-комерційна фірма «Платінум» є імпортером, експортером, виробником, зокрема кухонних мийок, та лідером продажів у галузі сантехніки та освітлення. Підприємство шукає пакувальників, формувальників, комплектувальників, шліфувальників, менеджерів з продажу, помічника офіс-менеджера.

ТОВ «Інсайт+» – український виробник і постачальник робочого, захисного, трекінгового та трикотажного одягу, захисного взуття і засобів індивідуального захисту, які виготовляє під власним брендом. А ще ця компанія є ексклюзивним представником в Україні чеського виробника спецодягу і засобів індивідуального захисту «Ardon». На роботу їм потрібні менеджери з корпоративних продажів, менеджери з постачання, технологи, швачки, комплектувальники, майстер швейних цехів, сервіс-менеджер, помічник дизайнера, SMM-менеджер, директор з маркетингу, керівник відділу з роздрібного продажу.

АТ «Укрпошта» – національний оператор поштового зв’язку України запрошує до своєї величезної команди шукачів роботи на посади начальник відділення, оператор відділення, листоноша, сортувальник, водій-кур’єр.

Детально ознайомитися з послугами служби зайнятості для шукачів роботи та роботодавців можна на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/

Зацікавили вакансії? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості!

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.