Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 03:50:32

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради

27.02.2024   16:19Агенцiя

Співпраця з міжнародними партнерами. Ще один блок робочих питань сьогоднішньої загальноміської наради. Мова йшла про розвиток нових зв'язків і зміцнення існуючих.

Так, минулого тижня відбувся візит делегації Королівства Бельгії до Чернігова та зустріч з в.о. міського голови Олександром Ломако. Під час спілкування сторони обговорили можливі напрямки співпраці, а вже цього тижня стартувала робота над вивченням проєктів, з реалізацією яких могла б нам допомогти Бельгія.
     – Вони (Бельгія – ред.) відкрили представництво в Україні і перше місто в якому почали працювати – Чернігів. 150 млн євро за чотири роки вони планують направити на проєкти відбудови в Україні – акцент на закладах освіти та охорони здоров'я. Ми ж пропонуємо додати до цього ще й реабілітацію, – пояснив під час наради в.о. міського голови Олександр Ломако.
    Цифрова платформа «DREAM»
У налагодженні контактів з партнерами важливо системно наповнювати цифрову платформу «DREAM» проєктами, які вже відновлені, як приклади ефективної співпраці з партнерами, так і вносити дані про те, що ще потрібно виконати. І в такий спосіб залучати нових донорів, йшлося під час наради. Тому, Олександр Ломако доручив системно вносити нові проєкти.
Представники бельгійської делегації під час зустрічі вже цього тижня зазначили, що вивчали Чернігів та його потреби, саме через цю платформу.

         –  Це той інструмент, який їм подобається, разом з Дією. Це для них такі інноваційні речі. Відповідно, якщо там не буде наших проєктів, то їх ніхто не буде бачити: ні наш уряд, ні міжнародні партнери, і ми не зможемо отримувати від них фінансування, – говорить в.о. міського голови.

Окремої уваги на згаданій цифровій платформі потребує «Профіль громади», який також важливий для презентації міста серед партнерів. Чернігову його допомагатимуть наповнювати фахівці, залучені GIZ. Ця організація самостійно визначила Чернігів та Миколаїв як міста з найбільш успішними кейсами співпраці з партнерами, і прийняла рішення їм допомогти у згаданий спосіб, аби залучити ще більшу кількість зовнішньої підтримки для їх відновлення.

    Школа №19
Зараз тривають переговори з ПРООН стосовно відновлення на умовах співфінансування школи №19. Нагадаємо, що там вже виконано дві черги робіт. Зараз є потреба у третій черзі та термомодернізації (заміна покрівлі і утеплення зовнішніх стін).
Попередня вартість виконання робіт III черги – 76 млн грн залучених коштів + 14 млн грн з міського бюджету; вартість термомодернізації  – близько 80 млн грн залучених коштів, а частка міського бюджету залежатиме від парнерів і яку програму вони запропонують для виконання робіт.

Олександр Ломако доручив переглянути документацію і оптимізувати можливі витрати на згадані роботи, що не вплинуло б на якість, але зекономило кошти громади.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Віддавав накази на утримання людей в підвалі Ягіднянської школи в якості «живого щита» – судитимуть російського командира

Віддавав накази на утримання людей в підвалі Ягіднянської школи в якості «живого щита» – судитимуть російського командира 17:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця рф, командира зведеного підрозділу за фактами віддання наказів та порушення законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

“Весняні ритми” духового оркестру 16:30

“Весняними ритмами” порадував глядачів духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру. 21 квітня 2024 року публіка змогла сповна насолодитися новою концертною програмою оркестру під такою назвою.

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті 12:36

Допомога при гострому мозковому інсульті входить до Програми медичних гарантій, пацієнт із підозрою на інсульт безоплатно отримує всю необхідну діагностику, а у разі підтвердження діагнозу – лікування. У Чернігівській області допомогу при інсульті надають 10 закладів, які мають договір з Національною службою здоров’я України.

Легендарний лікер Jägermeister: як виготовляється та як правильно пити? 12:28

Більше восьмидесяти натуральних компонентів, строго виважена рецептура та понад 80 років історії — все це характеризує один з найвідоміших лікерів у світі, Jägermeister.

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини 12:20

За матеріалами СБУ суд виніс вирок двом російським військовим, які скоювали воєнні злочини під час окупації Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини