Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 02:12:48

Директор КП «Паркування та ринок» отримав підозру у кримінальному провадженні за матеріалами Держаудитслужби

22.02.2024   10:59Агенцiя

Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури вручили підозру директору комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради Миколі Гололю.

 В основу кримінального провадження лягли матеріали проведеного фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області аудиту діяльності Комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради за період з 01.01.2020 по 31.12.2022.
В ході аудиту було встановлено, що підприємством укладались інвестиційні договори для будівництва нових об’єктів комерційного призначення (такі як мийки самообслуговування, автостоянки, торгові павільйони) на земельних ділянках, які належать КП «Паркування та ринок» на праві постійного користування.
Разом з тим, умовами укладених інвестиційних договорів передбачалась і передача землі під цими об’єктами після завершення терміну дії договору. Це, як наслідок, призвело до втрати підприємства на право постійного користування цими земельними ділянками. За досліджений період було передано 7 ділянок комунальної форми власності на загальну суму понад 112 млн грн.
Матеріали аудиту передані до правоохоронних органів.


Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини