Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 17:22:58

Чернігівські поліцейські повідомили чиновнику про підозру у незаконній передачі комунальних земель комерсантам

20.02.2024   14:43Агенцiя

Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури зібрали доказову базу за фактами незаконної передачі земельних ділянок конкретним суб’єктам господарювання. Фігуранту повідомлено про підозру.

Правоохоронці встановили, що керівник комунального підприємства Чернігівської міської ради ухвалив незаконні рішення щодо передачі підприємцям двох земельних ділянок у місті. Обидві ділянки перебували у постійному користуванні підприємства, керованого чиновником, і призначалися для побудови об’єктів міської інфраструктури.

Водночас фігурант, діючи всупереч інтересам служби, уклав договори з підприємцями про безоплатну передачу їм права на користування земельними ділянками сумарною площею понад чверть гектара. За цими договорами, всі майнові права на об’єкти, що будуть споруджені на ділянках, мали повністю перейти до забудовників.

Таким чином, умисні протизаконні дії чиновника завдали збитків Чернігівській міській територіальній громаді на загальну суму понад 2.5 мільйона гривень.

Наразі слідчий Чернігівського райуправління поліції за погодженням з Чернігівською окружною прокуратурою повідомив фігуранту про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 статті 364 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, та зі штрафом.

Досудове розслідування триває.

 

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини