Спричинив збитки бюджету на майже 8 мільйонів гривень: поліцейські повідомили про підозру посадовцю Чернігівської міськради
В ході слідчих дій встановлено факт службової недбалості начальника Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, що призвело до мільйонних збитків бюджету на закупівлі спеціальної техніки для утримання доріг.
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури та за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань повідомили про підозру у службовій недбалості посадовцю Чернігівської міської ради, що спричинило тяжкі наслідки інтересам громади міста.
Слідство встановило, що під час закупівлі спеціальної техніки посадовець міськради, нехтуючи своїми обов'язками та діючи з порушеннями законодавства, не організував внутрішній контроль та не забезпечив його здійснення в Управлінні та на комунальному підприємстві. Внаслідок чого було здійснено закупівлю чотирьох самоскидів із зимовим обладнанням для утримання доріг за ціною, що значно вища за ринкову.
Такі дії посадовця спричинили збитки міській територіальній громаді на загальну суму 7,9 мільйона гривень.
Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської област
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.