Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 03:38:11

В Україні запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

07.02.2024   14:35Агенцiя

6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.

Нагадаємо, Координаційний штаб було створено Кабінетом Міністрів за ініціативи Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості 29 грудня. Це тимчасовий консультативно-дорадчий орган КМУ, він сприятиме тісній співпраці та комунікації між центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, а також оперативному розв’язанню питань, що виникають у процесі.

В рамках роботи штабу розроблятимуть рекомендації та пропозиції щодо облаштування укриттів, які подаватимуть на розгляд Уряду.

Під час першого засідання заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко як очільник штабу затвердив його персональний склад та заслухав представників центральних органів виконавчої влади. Вони доповідали, яким чином виконують рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 червня 2023 року «Щодо результатів оперативних обстежень об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту та розв'язання проблемних питань щодо укриття населення». Також заслухали інформацію щодо результатів обстежень об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту від представників ДСНС України. Окремо підняли питання щодо безперешкодного та безбарʼєрного доступу до обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту.

    «Координаційний штаб було створено в рамках виконання завдання Президента та рішення Ради національної безпеки та оборони. Тож його поява є логічним кроком для поліпшення комунікації та прийняття спільних оперативних рішень.

    Робота нашого штабу, як і робота з облаштування укриттів, триватиме до того часу, доки 100% населення не буде забезпечено захисними спорудами цивільного захисту. Безпека українців – наш пріоритет, тож ми маємо спрямувати максимум спільних зусиль, аби захистити кожного українця», – наголосив Тимур Ткаченко.

Наразі діє єдиний портал “Залізне укриття”, який має консолідовану інформацію щодо всіх ремонтних робіт та облаштувань захисних споруд цивільного захисту по всій Україні, та чат-бот, в якому кожен може залишити скаргу або звернення, яке стосується укриття.
 

Міністерство з питань стратегічних
галузей промисловості України
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини