Ніна Лемеш зустрілася з юним чернігівцем Сергієм Морозом, який концертами збирає донати на армію
Ніна Лемеш зустрілася з юним чернігівцем Сергієм Морозом, який концертами збирає донати на армію
Чернігівського школяра Сергія Мороза, який співає на вулицях древнього міста на Десні, аби зібрати кошти для потреб українських військових, знають не лише в обласному центрі. Добра слава про безпрецедентну волонтерську ініціативу хлопчика з Чернігова шириться Україною та за межами нашої держави.
Під час спілкування з першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш хлопчик розповів, що ідея співати у нього виникла тоді, коли його вразила новина про дівчинку, яка грала у шахи і зібрані гроші передавала до Благодійного фонду Сергія Притули, який підтримує ЗСУ. Ініціативу свого чутливого і талановитого сина підтримали мама й тато.
Перший виступ Сергія Мороза відбувся у липні 2022 року на Валу у Чернігові. У репертуарі юного вокаліста українські пісні та одна музична композиція англійською мовою. Батьки допомагають організовувати вуличні концерти у людних місцях міста, аби підтримати фінансами українську армію, а чернігівці охоче долучаються до зборів коштів для військових підрозділів.
– Сергійко, своєю патріотичною позицію, активною волонтерською діяльністю та підтримкою ЗСУ, мужніх українських воїнів ти став взірцем та прикладом не лише для дітей, своїх ровесників, але й для багатьох дорослих, – сказала Ніна Лемеш та вручила Сергію Морозу подяку обласної ради та подарунок.
Для розширення кругозору про органи місцевої влади Ніна Лемеш розповіла про діяльність представницького органу Сіверщини та зорієнтувала наймолодшого чернігівського волонтера щодо того, яким же чином 64 депутати в обласній раді представляють інтереси громад Чернігівщини.
Перший заступник голови обласної ради зауважила, що Перемога буде обов'язково за Україною, бо правда на нашій стороні, адже у нас є такі прекрасні молоді люди як Сергій: розумні, творчі, патріотичні.
Юного співака на зустрічі, яка відбулася у товаристві заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Олени Зубок, відповідального секретаря Чернігівської обласної організації НСЖУ Ольги Чернякової, супроводжувала мама Катерина Мороз.
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.