Поліцейські Сновщини затримали чоловіка, який завдав тяжкі тілесні ушкодження товаришу
Вчора до поліції надійшло повідомлення від мешканця Сновської громади про те, що сусід вдарив його ножем у спину.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 (м. Сновськ) Корюківського райвідділу поліції.
Поліцейські встановили, що між 60-річним чоловіком та його 41-річним односельцем виник конфлікт, в результаті чого останній вдарив ножем товариша в спину. Після вчиненого зловмисник забрав з собою знаряддя злочину та пішов в невідомому напрямку.
Правоохоронці за лічені години розшукали та затримали причетного до злочину. Чоловік зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури розслідують кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Затриманому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.