Спільні кроки: психологічна зустріч ДСНС та Національної поліції для розвитку ментального здоров'я
На базі Головного управління ДСНС України у Чернігівській області відбулася робоча зустріч психологів ДСНС та Національної поліції.
Під час зустрічі обговорили питання налагодження співпраці та спільних дій у надзвичайних подіях та ситуаціях пов'язаних із військовою агресією російської федерації для стабілізації та підвищення стресостійкості громадян, а також реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської.
Психологи провели майстер-клас із реалізації проєкту «Пункт психологічних практик».
Насамкінець зустрічі кожен учасник сформулював своє унікальне розуміння відновлення власного ресурсного стану.
Цей захід не лише сприяв психологічному розвантаженню, а й дав змогу підтвердити важливість внутрішнього розвитку та підтримки власної психічної стійкості в робочому середовищі.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.