Чернігів: вогонь забрав життя 53-річного чоловіка
2 лютого о 05:59 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир багатоповерхівки по вулиці Пухова, що в обласному центрі.
Сусіди виявили загорання й викликали надзвичайників.
До місця пригоди прибуло два відділення 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору о 06:36 локалізували, а о 06:44 остаточно ліквідували пожежу.
На місці події було виявлено тіло 53-річного господаря.
Причину та обставини трагічного випадку наразі встановлюють правоохоронні органи.
У зв’язку з цим, рятувальники звертають увагу населення на необхідність безумовного дотримання правил пожежної безпеки. Ваша безпечність може коштувати життя!


Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус