Чернігівські митники конфіскували за рік цигарок на 95 тисяч гривень
З початку року співробітниками Чернігівської митниці припинено 94 спроби незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів
З початку року співробітниками Чернігівської митниці спільно з прикордонниками виявлено та припинено 94 спроби незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів. Загальна кількість вилучених цигарок становить 302 545 штук, а вартість – близько 95 тисяч гривень.
Найчастіше спроби незаконного ввезення в Україну цигарок білоруського виробництва виявляють у пункті пропуску “Нові Яриловичі”. Днями двоє громадян Республіки Білорусь, збираючись до України, взяли з собою в дорогу 70 блоків білоруських цигарок. У пункті пропуску водій спрямував автомобіль на смугу спрощеного контролю – “зелений коридор”. Проте інспектор митниці ініціював проведення поглибленого огляду транспортного засобу та речей громадян, під час якого спільна оглядова група виявила незаконний вантаж. У двох валізах знаходилось 70 блоків цигарок з фільтром, загальною кількістю 14000 штук та вартістю 5615 гривень.
Законодавством України встановлено наступні норми ввезення громадянами тютюнових виробів: 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або цих виробів в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів. У випадках, коли громадяни намагаються перемістити в Україну більшу кількість тютюнових виробів, співробітники митниці фіксують порушення митного законодавства. Відповідальність за аналогічні порушення полягає у накладенні штрафу та конфіскації предметів правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».