Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 17:32:31

Навчальний інтенсив для представників і представниць ОГС Харківщини, Сумщини та Чернігівщини «Гуманітарна спроможність»

08.01.2024   14:08Агенцiя

Розпочинаємо набір учасниць і учасників на серію освітніх тренінгів для представників ОГС, які хочуть навчитися писати грантові заявки, залучати фінансування на реалізацію своїх гуманітарних ідей для громади, якісно та ефективно управляти проєктами.

 Ці тренінги також підійдуть тим, кому цікаво дізнатися про правила і принципи гуманітарного реагування, та способи залучення зовнішнього фінансування для проєктів у соціально-гуманітарній сфері.

    Повномасштабна війна в Україні посилила виклики перед цивільним населенням, а також порушила  функціонування організацій громадянського суспільства, які надають допомогу і підтримку жителям громад. Особливо актуальними є виклики, спричинені ускладненою безпековою ситуацією, пережитою окупацією, актами насильства та наруги, вимушеними переїздами та облаштуванням на новому місці. ОГС також потребують підтримки та ресурсів для зміцнення власної спроможності, посилення діяльності і подальшого подолання гуманітарної кризи.
Завдяки стратегічному партнерству між ГО «Джерело надії України», ГО «Агенція сталого розвитку міста», БО БФ «Хай Тех» надаємо  екстрену допомогу вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України. Зокрема працюємо також над розбудовою спроможності малих ОГС Харківщини, Сумщини та Чернігівщини та проводимо п’ятиденну серію тренінгів.
Запрошуємо представників і представниць ОГС взяти участь у серії тренінгів «Гуманітарна спроможність». Бажаєте отримати нові знання, як писати гранти та залучати фінансування? Цікавитеся, як якісно та правильно формувати структуру, цілі та результати проєкту? Хочете знати, як підготувати детальний опис всіх розділів грантової заявки, базові інструменти оцінки результатів проєкту? Бажаєте навчитися вести комунікації у грантових проєктах і програмну звітність за результатами? Прагнете заглибитися у питання щодо гуманітарних принципів і правил? Хочете посилити власні компетенції та знання для покращення реагування на гуманітарні виклики, розробки та впровадження нових довгострокових рішень, спрямованих на подолання гуманітарної кризи, спричиненої внаслідок воєнних дій в Україні?
Запрошуємо активних представниць і представників громадських та благодійних організацій, досвідчених та новоспечених організацій громадянського суспільства та інших громадських об'єднань, які надають допомогу постраждалому населенню та здійснюють гуманітарне реагування. Від однієї організації може бути запрошено до двох осіб.

    Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/vLpuAtMkwDVFcsEq6

    Де і коли будуть проведені тренінги?
1. м.Прилуки (Чернігівська область), 17-21 січня 2024 року
2. м.Харків, 27-31 січня 2024 року
3. м.Суми, 2-6 лютого, 2024 року
4. м.Чернігів, 14-18 лютого 2024 року
5. м.Суми, 20-24 лютого 2024 року
 
 Реєстрація: https://forms.gle/vLpuAtMkwDVFcsEq6
Якщо потребуєте покриття витрат на проживання і харчування, зазначте це у реєстраційній  формі.

    Серія тренінгів «Гуманітарна спроможність» для ОГС є безоплатним, та відбувається в межах реалізації проєкту «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України», у співпраці з Mercy Corps та за фінансової підтримки уряду Великої Британії.
    Організатори забезпечують учасників харчуванням, покривають витрати вартості проїзду (за наявності підтверджуючих квитків), та забезпечать проживанням в готелі.
Посилюємо спроможність ваших організацій та разом змінюємо громади!
_______________________
 Довідково
Проєкт «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України» реалізується ГО «Джерело надії України» у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м.Вінниця), ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м.Суми) на національному рівні.

Для отримання детальної інформації щодо участі в заходах просимо звертатися до комунікаційниці проєкту Валерії Ісай, lera.isai25@gmail.com ; щодо партнерства в проєкті - до координаторки проєкту Олени Хмельник olena.khmelnyk@springofhope.org.ua.

 

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини