Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 14:55:52

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваних у крадіжці речей з автівки

05.01.2024   16:34Агенцiя

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особи двох зловмисників, які викрали майно з припаркованого автомобіля. Підозрюваним загрожує до 9 років ув’язнення.

Увечері 4 січня до поліції надійшло повідомлення від прилучанина про те, що біля свого автомобіля він затримав невідомого, який здійснив крадіжку речей із салону.

На місце події відразу прибув наряд поліції та слідчо-оперативна група.

Поліцейські встановили, що двоє зловмисників проникли до салону автомобіля та викрали звідки все цінне – аптечку, домкрат, бронежилет та ніж. У цей час донька потерпілого побачила у вікно підозрілих незнайомців, які порпалися у автівці батька. Чоловік встиг затримати одного із них, інший - втік.

Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 24-річний мешканець Прилуцького району. В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські розшукали і його 21-річного спільника.

Викрадене майно у чоловіків вилучили.

Обох спритників поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України. Їх помістили до ізолятору тимчасового тримання.

За цим фактом слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального Кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Слідство триває.



Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини