Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 03:35:30

У Березну миколайчики привезла ДАІ

20.12.2012   13:19Агенцiя

Представники Державної автомобільної інспекції часто бувають у Березнянській спеціальній школі-інтернаті, надаючи закладу шефську допомогу.

У День Святого Миколая вихованців та колектив школи вітали начальник відділу профілактичної роботи УДАІ МВС України Олександр Зубенко та керівник управління ДАІ УМВС України в Чернігівській області Валерій Парахнєй.

Окрім солодощів, правоохоронці подарували дітям яскраві календарі на наступний рік, великий стенд “Безпека руху – це життя”, радіоприймачі, запрошення на свято новорічної ялинки до Чернігова і навіть потішних ляльок-даішників. А найвагомішим подарунком стали сучасні швейні машинки.

Директор школи-інтернату Марія Шевченко розповіла, що наступного року заклад буде реорганізовано у навчально-реабілітаційний центр. Тут планують давати не тільки загальноосвітні знання, але й прищеплювати дітям професійні навички, аби вони могли легше адаптуватися у самостійному житті. Тож подаровані Державтоінспекцією машинки встановлять у шкільній майстерні.

А ще, за словами Марії Трохимівни, заклад займатиметься вирощуванням овочів у теплиці, грибів у закритому ґрунті, обладнають і будмайданчик, де вихованці отримають навички будівельних професій. І майже всі бажання Святий Миколай виконав. Чернігівська компанія “СТВ” привезла теплицю. ПАТ “ЧЕЗАРА” подарувала необхідні матеріали для вирощування грибів. Допомогли збутися мріям і інші благодійники з Чернігова.

Керівник громадської організації “Чернігівський центр прав людини” Олександр Підгорний привіз вихованцям школи світлячки-флікери. З їх допомогою дітлахи почуватимуться набагато безпечніше на вулиці.

Наше слово

 

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини