м. Носівка: за добу внаслідок пожеж загинуло 3 людини
18 грудня о 10:45 у Носівці до підрозділу МНС надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні в приватному господарстві по вул. Толстого.
Караул пожежно-рятувального поста, що оперативно прибув на місце події, ліквідував горіння за 5 хвилин і не дав можливості вогню знищити будівлю та перекинутися на житловий будинок.
В ході гасіння рятувальники виявили тіла 71-річного господаря та його 58-річного знайомого.
Ймовірною причиною пожежі стала необережність під час куріння одного із загиблих чоловіків. Наразі відомо, що за життя вони зловживали алкоголем і напередодні пожежі сусіди бачили їх обох напідпитку.
Через 12 годин знову ж таки у Носівці стався інший трагічний випадок. О 23:10 підрозділ МНС отримав повідомлення про пожежу в сторожці на території місцевого ТОВ "Маяк" по вул. Мало-Носівській.
Вже через 7 хвилин на місці події працювали рятувальники. У цей час дерев’яна споруда була повністю охоплена вогнем. Гасіння тривало майже півтори години в ході якого на місці пожежі виявлено тіло 50-річного чоловіка. Причину трагедії встановлює слідство.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.