Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 13:26:44

Триває перевірка Чернігівської міськради, є спроби завадити роботі державних аудиторів

31.10.2023   13:18Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області з 4 вересня розпочали аудит Чернігівської міської територіальної громади.


Державні аудитори, зокрема, мають перевірити ефективність виконання місцевого бюджету, а також використання рухомого та нерухомого майна, коштів, землі, природних ресурсів, які є у комунальній власності громади міста.
Заходи державного фінансового контролю тривають у Виконавчому комітеті Чернігівської міськради, Управлінні житлово-комунального господарства, Управлінні капітального будівництва, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2», КП «АТП-2528» та КП «Чернігівводоканал».
За інформацією пресслужби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, вже фіксуються факти порушень бюджетного законодавства щодо неефективного використання коштів та майна, а також дії  з ознаками корупції посадовими особами Виконавчого комітету  Чернігівської міської ради.
Зафіксовано 11 випадків, коли  об’єкт контролю, попри введену кримінальну відповідальність за перешкоджання органу державного фінансового контролю в роботі,  застосовує протиправні дії для перешкоджання роботи державних аудиторів. Також складено відповідні акти про неможливість проведення зустрічних звірок з деякими підприємствами – за цими фактами відкрито кримінальне провадження.
Зокрема, під час проведення ревізій КП «Чернігівводоканал», Управління капітального будівництва, Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради при проведенні зустрічних звірок ТОВ «УТБ – ІНЖИНІРИНГ» створило перешкоди законній діяльності аудиторів та за зазначеними фактами вже відкрито кримінальне провадження.
Подібний випадок відбувся під час ревізії КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради при проведенні зустрічної звірки у ПП «ТТ-Нафта».
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області закликають громадян, якщо їм відомі факти можливого порушення фінансово-бюджетної дисципліни та інші конкретні факти порушення законодавства посадовими особами об’єктів контролю, негайно повідомляти про них.
 
Зробити це можна:
зателефонувавши на «гарячу лінію»: (0462) 677- 626;

 надіславши інформацію на електронну адресу: 262500@
dasu.gov.ua;
 надіславши листа на поштову адресу: 14000, м. Чернігів, вул.
Єлецька, 11;
 залишивши звернення на офіційному вебсайті:
https://chrh.dasu.gov.ua/ua/plugins/appealOfCitizens/

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.