Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону
У Чернігові триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Про це йшла мова під час загальноміської щотижневої наради в муніципалітеті третього жовтня. Як повідомив голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина, його підприємство повністю готове до початку опалювального сезону і розпочне його як тільки протягом трьох днів середньодобова температура буде нижча за +8°C.
— Включення опалення по мережі обслуговування ОТКЕ буде проходити поступово, у плановому режимі, — зазначив Щербина.
Стосовно Чернігівської ТЕЦ, то зараз триває процедура затвердження юридичних документів нового орендаря — КП «Теплокомуненерго».
— Технічно — об’єкт готовий до запуску, але ще завершуються ремонтні роботи по мережам. Наразі йде вирішення юридичних питань, — повідомив Олексій Щербина. — На сьогодні підписаний двосторонній договір щодо переведення боргу за спожитий газ, як того вимагає закон про теплопостачання, і який направлений до ГК «Нафтогаз Трейдинг», де проходить процедура погодження.
Завтра на засіданні комісії будуть розглядати питання надання ліцензії на виробництво теплової та електричної енергії для Чернігівської ТЕЦ. Далі відбудеться нарада, де, крім цього питання, розглядатиметься також встановлення НКРЕКП нових тарифів на виробництво теплової та електричної енергії для нового комунального підприємства «Теплокомуненерго», без яких неможливо встановити кінцевий тариф для всіх груп споживачів.
В. о. очільника міста Олександр Ломако нагадав, що у 2021 році для ТОВ «ТехНова» встановлювався тариф із розрахунку, що підприємством буде використовуватися вугілля. Наразі ж ТЕЦ працюватиме виключно на природному газу.
— Для населення тариф не підвищуватиметься, оскільки під час війни діє відповідний мораторій, а також існує низька платоспроможність мешканців міста, — зазначив Олександр Ломако.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.