Латвія передала Чернігову два з дванадцяти модульних будинків
Це житло призначено для осіб, які втратили власне внаслідок активних бойових дій.
Про це йшлося під час загальноміської наради 26 вересня. Виготовленням та транспортуванням будинків займається Латвія, як власне і фінансуванням, виділивши на це кошти із власного держбюджету. До кінця року місту передадуть ще десять таких осель.
— Це важливо і дякуємо народу Латвії, що він приділяє час і допомагає нам відбудовуватися, — сказав під час наради в.о. міського голови Олександр Ломако.
Ці будинки будуть встановлені на території модульного містечка по вул. Дрозда. Площа кожного — 55 м². Про отримання такої допомоги було досягнуто домовленостей під час зустрічі в.о. міського голови Чернігова та міністра економіки Латвії.
У жовтні також передбачається розпочати заселення людей у 112 квартир, що зведені на вул. Дрозда у співпраці між Національним комітетом товариства Червоного Хреста України та Чернігівською міською радою. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Атрощенко. Розподіл житла здійснюватиметься згідно Постанови Кабміну №495.

Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.