Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 12:24:13

Вирок за вбивство - 9 років

21.09.2023   10:25Агенцiя

До 9 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вбивство знайомого під час розпиття спиртних напоїв та незаконне поводження з бойовими припасами та вибуховими речовинами

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше неодноразово судимого 48-річного мешканця Чернігівського району в умисному вбивстві свого знайомого та незаконному поводженні з бойовими припасами та вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 115 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України). Вироком суду чоловіка засуджено до 9 років позбавлення волі.
Прокурором у суді доведено, що у жовтні 2022 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час розпиття спиртних напоїв зі своїм односельцем, через малозначний привід в ході виниклого між ними конфлікту, завдав йому не менше 7 ударів молотком, 4 ударів ножем та 20 ударів кулаками по голові, тулубу, верхніх та нижніх кінцівках. Такі дії призвели до травматичного шоку та смерті потерпілого.
Також доведена вина обвинуваченого у придбанні, носінні та зберіганні за місцем свого мешкання оборонної осколкової гранати РГО, яка є вибуховим пристроєм, та 117 бойових патронів, придатних для стрільби.
Наразі вирок не набрав законної сили.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

 Із кур’єрки у водійки

Із кур’єрки у водійки 10:21

Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом

Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20

Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 січня: цей день в Україні і світі

30 січня: цей день в Україні і світі 09:15

День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини