Чернігівщина. Обстановка на прикордонні за добу станом на 09.00 19 серпня 2023
Протягом доби росіяни зі своєї території 7 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області. Зафіксовано 73 вибухи.
Обстрілів зазнали Новгород-Сіверська, Сновська та Семенівська громади.
Новгород-Сіверська громада: обстріл з мінометів (3 вибухи) у напрямку н.п. Грем‘яч.
Семенівська громада: 39 вибухів (приходи з мінометів) в напрямку н.п. Костобобрів, н.п. Залізний Міст, н.п. Карповичі та 1 прихід, ймовірно вибуховий пристрій, скинутий з БпЛА ворога в н.п. Леонівка
Сновська громада: обстріл з АГС (30 вибухів) у напрямку н.п. Клюси.
Північний кордон. Держприкордонслужба
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.