Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 грудня по 08 годину 14 грудня 2012 року
МНС
Протягом доби сталася 1 пожежа в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі м. Корюківка, вул. Колгоспна В 00 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено 9 м кв. покрівлі. Причина - встановлюється. Збиток - 1 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
Інші повідомлення:
13.12.2012 року о 08 год. 10 хв. у м. Мена, по вул. Жовтнева, біля будинку 11, школярка Ковальчук В.В., 1998 р.н., потрапила ногою в металеві грати вуличного зливного каналізаційного отвору. Особовим складом відділення 10 ДПРЧ проведено комплекс робіт по звільненню ноги дівчини.
Станом на 06 год. 00 хв. 14.12.2012 року електрозв'язок та електропостачання в населених пунктах області відновлено в повному обсязі.
13.12.2012 року о 19 год. 30 хв., у зв?язку з льодоходом по р. Десна, тимчасово розведено понтонний міст в напрямку м. Новгород-Сіверський - с. Бирине. Внаслідок цього порушено автотранспортне сполучення між м. Н.-Сіверський та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне, Н.-Сіверського району. Зведення мосту планується здійснити після закінчення льодоходу. Транспортне сполучення можливе через міст м. Шостка, Сумської області.
Станом на 06 год. 00 хв. 14.12.2012 року для розчистки автодоріг державного значення на території області задіяно 12 одиниць спеціальної техніки та 14 працівників, Загальний стан транспортного сполучення - задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.