Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 08:31:19

Злочин, що може призвести до кримінальної відповідальності

31.07.2023   15:41Агенцiя

Вчора надвечір на вулиці Кільцевій за порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Touareg. За кермом перебував 56-річний чернігівець.

Від самого початку спілкування інспектори помітили у кермувальника явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд у встановленому законом порядку. Результат — 1,65 проміле.
Почувши, що поліцейські складатимуть адміністративні матеріали, чоловік запропонував домовитися за певну суму грошей, щоб його не притягали до адміністративної відповідальності.
Охоронці порядку одразу попередили громадянина, що пропозиція неправомірної вигоди поліцейському — це злочин і його можуть притягнути вже до кримінальної відповідальності. Після цього вони ще кілька разів застерігали чоловіка від його протизаконних дій, проте він продовжував наполягати на своєму. Як результат — на місце була викликана слідчо-оперативна група.
На водія Volkswagen патрульні поліцейські склали адмінпротокол за ст. 130 (Керування в сані алкогольного сп’яніння) КУпАП. Після цього він продовжив спілкуватися вже зі слідчим.

 

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини