російські війська вчергове обстріляли прикордонні села Чернігівщини
Станом на 21:00 2 липня російські війська вчергове обстріляли прикордонні території Чернігівської області.
Про це повідомляє ОК Північ
З 02:55 до 03:20 зафіксовано 5 приходів, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Карповичі. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 11:30 до 11:35 зафіксовано 2 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Клюси. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 18:25 до 18:35 зафіксовано 3 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Архипівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 19:10 до 19:35 зафіксовано 12 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Архипівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації