Росіяни обстрілюють Новгород-Сіверський район: у прикордонному селі пожежі
За минулу добу російські терористи тричі обстріляли Чернігівську область. Російські міні та снаряди летіли по Семенівській та Новгород-Сіверській громаді.
Після 11 год. 1 липня після російського обстрілу загорівся будинок у селі Карповичі, Семенівська громада. Також тут згоріли декілька господарських споруд.
Пізніше ворог обстріляв із мінометів територію біля села Миколаївка, Семенівська громада.
Із артилерії росіяни били і по Новгород-Сіверській громаді – у напрямку села Камʼянська Слобода.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.