Ювенальні поліцейські Чернігівщини радять, як убезпечити дітей під час відпочинку біля водойм
Співробітники підрозділів ювенальної превенції поліції Чернігівщини проводять профілактичні відпрацювання по всій області та роз’яснюють алгоритм безпечної поведінки при відпочинку на воді.
Поліція нагадує, що такий відпочинок допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
Поліцейські закликають громадян бути вкрай обережними під час відпочинку поблизу водойм та пильнувати за дітьми. Шановні батьки, слідкуйте за дозвіллям дітей та не дозволяйте їм самостійно відвідувати навіть найменші водойми!
Нагадуємо дорослим та дітям основні правила поведінки на воді:
- Заборонено купатися у водоймах закритого типу, де не облаштовані пляжі і немає рятувальників;
- не залишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
- заборонено запливати за буйки та пірнати у малознайомих місцях;
- не можна стрибати у воду з будь-яких підвищень, спонтанно пірнати і хапати когось за руки та ноги;
- не слід купатися в спекотні дні без головних уборів, адже це може привести до сонячного удару;
- якщо ви погано плаваєте, не купайтеся наодинці. Не заходьте у воду глибше, ніж по пояс.
Бережіть себе та своїх дітей.
![]()
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.