Ігноруваня правилами безпеки призводить до трагедій
На Чернігівщині спостерігається стрімке зростання кількості пожеж та трагічних випадків на них в житловому секторі.
Все це пов’язано з тим, що рятуючись від холоду, населення інтенсивно використовує прилади опалення та обігрівачі з порушенням протипожежних вимог. Також, часто причиною трагедій є куріння у ліжку, найчастіше в нетверезому стані.
7 грудня о 6:35 у Семенівському районі до служби цивільного захисту МНС надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Погорільці. До місця події через декілька хвилин прибула місцева пожежна команда, а згодом і підрозділ МНС з райцентру. Ліквідація пожежі тривала 30 хвилин, під час якої рятувальники в одній з кімнат оселі виявили обгоріле тіло 54-річного господаря. Ймовірною причиною трагедії послужив саморобний електрообігрівач.
Інша трагедія сталася в Куликівському районі. Тут вночі 8 грудня в с. Жуківка загорівся житловий будинок. Подолавши відстань у 20 км, до місця події з райцентру прибув пожежно-рятувальний підрозділ. В ході ліквідації пожежі було виявлено тіло 42-річного домовласника. Ймовірніше за все, чоловік закурив у ліжку, а коли засинав – випустив з рук недопалок. Як результат, виникла пожежа, внаслідок якої людина загинула.
За аналогічних обставин трапилась трагедія у м. Чернігові в приватному житловому будинку по пров. Надії. Тут загинув 64-річний господар помешкання.
Слід зазначити, що подібні обставини є досить частою причиною трагедій, адже напідпитку людина втрачає відчуття небезпеки та проявляє необережність у поводженні з вогнем та при користуванні приладами опалення. У зв’язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області звертається до населення з проханням не зловживати алкоголем, контролювати свої дії та дотримуватися правил пожежної безпеки.
Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.