Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 11:15:24

Засуджено мешканцям.Чернігова за вчинення домашнього насильства відносно своєї матері

10.05.2023   12:06Агенцiя

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину жителя м.Чернігова за фактом вчинення домашнього насильства щодо своєї 84-річної матері.

    За принципової позиції прокурора, вирокомНовозаводськогорайонного суду м.Черніговачоловіка, 1960 року народження, визнано винним в тому, що в період часу з 02.06.2021 по 18.02.2022 він систематично вчиняв психологічне насильство по відношенню до своєї матері, що полягало в образах нецензурною лайкою, погрозах фізичною розправою, приниженні та залякуванні, що призвело до  психологічних  страждань та погіршення якості життя потерпілої особи.
    З урахуванням досліджених в судовому засіданні доказів, а також  допиту потерпілої та самого обвинуваченого, судом винесено обвинувальний вирок щодо останнього та призначено йому покарання у виді 2 місяців арешту.
    Наразі вирок не набрав законної сили.
    
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури



 

Останні новини Чернігівщини

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16

8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.

9 квітня: цей день в Україні і світі

9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13

День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression